Жеља поражен у Мионици, Задругар убедљив

Само што смо помислили да је Железничар ушао у серију добрих резултата и борбу за врх табеле, најстарији лајковачки фудбалски тим изненадио нас је поразом у Мионици. Домаћи су били бољи супарник и створили више прилика за голове, а једну од њих искористио је Урошевић у 85. минуту и донео сва три бода комшијама. У овом колу Задругар је био убедљив на свом стадиону – савладао је ОФК Дивци са 3:0. Стрелци су били Јеринић у 61, Томић у 63 и М. Павловић у 75. минуту. Зелено-бели су у другом полувремену играли знатно боље и практично за два минута решили сусрет.

На врху табеле је Рађевац са 16 бодова, друго је Борац из Лешнице са 14, а трећи Задругар са 13. Железничар је на шестом месту са 11 бодова. У осмом колу Колубарско-мачванске зоне, које се игра следећег викенда, Железничар дочекује Раднички Стобекс, док Задругар гостује у Богосавцима.