Миловановић (4п) , Гомилановић (1п) , Стојаковић (13п) , Живковић , Радовановић (10п) , Танасковић (14п), Лазић (8п), Радованчевић (4п) кап., Јовановић , Адамовић , Радојичић (26п) , Радовић (8п)
Тренер: Миросавић

Чачак 94, Чачак
Радовановић (15п) , Гуговић , Кељевић , Лучић И (26п) , Зимоњић (19п), Лучић Д , Поповић (5п) кап. , Ђурашевић (18п) , Јаковљевић (10п) , Весић (3п)
Тренер: Кривокапић

И поред пораза на старту првенствене трке на друголигашком западу, кошаркаши „Железничара“ нису разочарали своје навијаче. Домаћи тим је поражен од екипе „Чачак 94“ резултатом 88:96 (23:17; 17:22; 16:22; 32:25).

Што пре треба заборавити трећу четвртину када су гости направили највећу разлику од чак 23 поена. Управо у тој четвртини је играч утакмице Лучић И. са 26 поена маестрално одиграо своју ролу и са шест тројки допринео да се у завршну четвртину уђе мирније. Ипак, драма и прокључале трибине биле су мотив домаћина за фуриозан финиш и на два минута пре краја само шест поена заостатка. Сјајну ролу су имали Стојаковић са 13, Радовановић са 10 и Танасковић са 14 поена, предвођени најбољим играчем домаћих Радојичићем са 26 поена. Ипак, више снаге и сигурнију руку са линије слободних бацања имали су расположени гости.

Била је ово добра увертира за наредне мечеве, уједно и прва првенствена утакмица новог тренера Железничара Небојше Миросавића. У наредном колу Железничар иде у госте екипи Милешевца из Пријепоља, док Чачак 94 дочекује Плаy Офф из Ужица.