Минималан пораз Железничара у Лозници

„Жеља“ је забележио минимална пораз на старту првенства Српске лиге Запад. Раднички Стобекс је у Клупцима крај Лознице славио са 1:0. Иако је лајковачки српсколигаш оставио солидан утисак, а домаћини нису стварали изгледине шансе, тај један погодак из првог полувремена био је довољан за губитак сва три бода.

Домаћи су гол постигли у 32 минуту. Слободан ударац је одлично извео Станојевић, голман Јанковић кратко одбио лопту на коју је натрчао Дишић и искоса погодио мрежу „плавих“. Пре и после тога није било изгледних шанси ни пред једним голом, мада је у другом полувремену Железничар био доста агилнији од домаћина.

Остали тимов из Колубарског округа били су домаћини. „Крушик“ је освојио сва три бода победивши „Бане“ из Рашке, док је „Вујић вода“ одиграла 2:2 са Партизаном (Бумбарево брдо).