Реми са Михајловцем

У другом колу наставка првенства Српске лиге Запад „Железничар“ је у недељу на свом стадиону ремизирао са екипом „Михајловца 1934“, резултат је био 1:1. Једини стрелац за домаће био је Страхиња Софронић у 79. минуту. „Жеља“ је имао „више од игре“ током целе утакмице, посебно у другом полувремену, када је пропустио и неколико добрих прилика за гол. „Железничар“ је остао на петом месту, сада са 26 бодова. Највеће изненађење кола је пораз „Смедерева“ код куће од пожешке „Слоге“, што су искористили „Мачва“ и „Будућност-Крушик“ захваљујући победама. Сада је „Мачва“ прва са 34 бода, друго „Смедерево“ са 33, а трећи Ваљевци са 32. На четвртом месту је „Карађорђе“ са бодом више од нашег српсколигаша. Следећег викенда „Железничар“ игра у Крагујевцу против “Шумадије 1903”.