Нови пораз Задругара пред својим навијачима

После победе у првом колу Колубарско-мачванске зоне, Заругар је забележио три пораза у низу, од чега два код куће, што очигледно говори да је клуб са Сенаре у кризи. Ситуацију додатно отежава и чињеница да следеће две утакмице играју у гостима.
Показао је то и данашњи меч у којем је подмлађена екипа Дрине из Љубовије славила са 2:0 усред Лајковца. Задругар је играо јако лоше прво полувреме, а гости су рано повели, већ у деветом минуту, после грешке одбране Задругара. Домаћин је поправио игру у другом делу игре, три пута погодио пречку, али су гости постигли и други гол из контранапада у 65. минуту.
Два тешка гостовања очекују зелене-беле: ваљевском Радничком и Дивцима. Са три бода Задругар је на 12. месту од 14 клубова, док је Железничар последњи са бодом. Лош старт за лајковачке клубове, који донекле држи новајлија Стрмово – са само једним поразом у четири кола и пет бодова држи се у средини табеле.