Задругар поражен од екипе Дивци

У комшијском дербију 22. кола Зоне Дрина Задругар је поражен од екипе Дивци са 2:0. У тврдој утакмици домаћи су решили сусрет већ у осмом минуту. Стрелци су били Илић у 3. и Ковачевић у 84. минуту. Виђена је одлична утакмица у Лајковцу коју су преломила два тренутка. Илић је госте довео у вођство после ситуације која је деловала као офсајд, а већ у деветом минуту судија Курлагић није досудио чист пенал за Задругар, после рушења везисте домаћих Бранковића у шеснаестерцу. Спасојевић је у 80. минуту повредио лигаменте, тако да је пребачен у Општу болницу у Ваљеву.
Задругар: Пажиновић, Симеуновић, Бојичић, Н. Павловић (Марковић), Ашковић, М. Павловић, Мустафи, Бранковић, Јеринић, Гајић, Мићић (Спасојевић,Ивановић).
Задругар је сада девети са 30 бодова, а данас од 16 часова гостује Борцу из Лешнице.