Реми Задругара у Осечини

Успешан викенд за лајковачки фудбал. Осим сјајне победе Железничара, Задругар је напокон ремизирао на гостовању и постепено поправља првенствени скор. У занимљивој и борбеној првенственој утакмици у Осечини резултат је био 2:2. Стрелци за Задругар били су Бранковић у 14. и Спасојевић у 69. минуту (по неким мишљењима аутогол), док је за домаћина оба гола постигао Недељковић, бивши играч лајковачког Жеље, у 20. и 75. минуту. Наш зонаш два пута је водио у овој утакмици, био бољи противник и ближи победи. Међутим, судија Давидовић из Ваљева у 80. минуту је доделио други жути картон беку Задругара Новаковићу, што је изазвало велику гужву на терену, а зелено-бели су меч завршили са играчем мање.

После девет кола Задругар је је на десетом месту са 10 бодова, следећег викенда очекује нас пуно узбуђења у Лајковцу: у госте долази убско Јединство, које тренутно дели прво место са Провом.