Железничар поражен у Тополи, Задругар победио Севојно

У шестом колу Српске лиге Запад Железничар је изгубио од „Карађорђа“ у Тополи са 2:0, у утакмици у којој су домаћи успели да реализују малобројне шутеве на гол нашег српсколигаша. У Зони Дрина Задругар је наставио са победама на свом стадиону – јуче је пало „Севојно“, резултат је био 3:1. Голове су постигли Никола Марковић у 45, Стјеља у 49. и Јеринић у 61. минуту, а гости су повели у 11. минуту голом Врањевца. Треба напоменути да од четвртог кола екипу поново предводи тренер Пакић.
Са Карађорђем и ФАП-ом Железничар тренутно дели 10. место са шест бодова. Следећег викенда дочекује Јединство Путеви, претпоследњи тим на табели, а најављено је да се меч игра у суботу 24. септембра од 15.30. Задругар такође има шест бодова и налази се на деветом месту, а следеће недеље гостује Полимљу у Пријепољу.